Atsiprašome, šiuo metu paslaugos neteikiame.

Įmonės pardavimas – tai specifinė paslauga, kurią suteikia mūsų įmonė klientams, kurie nori greitai įsigyti juridinį asmenį išvengiant visų steigimo procedūrų, tokių kaip steigimo dokumentų rengimo, įstatinio kapitalo formavimo, steigimo dokumentų tvirtinimo notarų biure bei jų registravimo Juridinių asmenų registre. Perregistravimas užtrunka tik iki 3 d.d.

Šiuo metu siūlome įsigyti jau parengtų darbui įmonių (UAB), su kuriomis galite darbą pradėti iš karto. Jokių notarinių ir panašių mokesčių.

Tai naujos 1-2 mėnesio senumo įmonės, kurios nėra vykdžiusios jokios veiklos. Priimame užsakymus ir iš anksto su Jūsų pavadinimu.

Mūsų įmonės sudaro:

  • suformuotas įstatinis kapitalas iki 14 481 € (50 000 Lt)
  • įmonės registracijos adresas Vilniaus centre su nemokamą pašto dežute
  • įstatai
  • steigimo aktas
  • įmonės antspaudas
  • banko sąskaita su nemokamu aptarnavimu pirmus metus

Kainos nuo 188,25 € (650 Lt)

Įmonės pirkimo-pardavimo sutarties samprata

  1. Pagal įmonės pirkimo-pardavimo sutartį pardavėjas įsipareigoja perduoti pirkėjui nuosavybės teise visą įmonę kaip turtinį kompleksą ar jos esminę dalį, išskyrus teises ir pareigas, kurių pardavėjas neturi teisės perduoti kitiems asmenims, o pirkėjas įsipareigoja tai priimti ir sumokėti kainą.
  2. Teisė į firmos vardą, prekių ar paslaugų ženklą ar į kitus pardavėją ar jo prekes ar teikiamas paslaugas identifikuojančius žymenis, taip pat į teises, kurios pardavėjui priklauso pagal licencinę sutartį, pereina pirkėjui, jeigu ko kita nenumato sutartis.